İnternetten Çok Kazandıracak Kurslar Açmak online eğitim vermek…


İnternetten Çok Kazandıracak Kurslar Açmak online eğitim vermek…

Girişimcilik son zamanlarda iş dünyasında ilginç girişimler yakın gelecekte özelliklede internet ortamında büyük ilgi göreceği anlaşılıyor. Özellikle ustalık ve uzmanlık isteyen bu girişim faaliyetleri eğitim noktasında ülkemizin her noktasında karşılanamadığından yani İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerde her türlü eğitim ve kurs imkanı sağlarken küçük şehir ve ilçelerimizde bu eğitimi alma konusunda yetersiz kalanlara yeni fırsatlar sağlamakta. Bu noktada bilgi ve becerini internet ortamında ders vererek bireysel girişimcilik konusunda yeni ve daha az maliyetli işler imkanı sağlamaktadır.

İNTERNET ÜZERİNDEN DERS VE EĞİTİM VERMENİN ARTILARI:
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden verilecek dersler mesajlaşma tekniklerinin de kolay olması ile birlikte yeni bir sektör haline geldi. Bu sektör ile birlikte eğitim alanlara da fırsat eşitliği doğmuş oldu. Bu artıları sıraladığımızda;
·      Daha çok kitleye ulaşabilme imkanı: burada önemli olan vermiş olduğun eğitimin bir bölgede değil gerek yurt içi gerekse yurt dışı, büyük bir alanda bir çok kişiye ulaşabilme imkanı.
·      İş yeri konusunda merkezi bir alanda yer alman gerekiyordu ve bu da maliyetli oluyordu. Artık internet üzerinden eğitim verme durumunda ister evinde istersen uygun bir ofiste büronu kurup eğitimini sağlayabilirsin.
·      Hem eğitici hem de öğrenci açısından değerlendirildiğinde zaman açısından geniş bir aralık vardır. Ayrıca özellikle büyükşehirlerde yol açısından değerlendirildiğinde zaman ve ücret gibi kayıplar  söz konusu olmakta ve bunun önüne geçmiş olacağız.
·      İnternet ile iç içe olduğunuzdan reklam verme kendi reklamınızı yapma onuşunda da bir adım önde oluyorsunuz.0 Yorumlar